Attn! Always use a VPN when RSSing!
Your IP adress is . Country:
Your ISP blocks content and issues fines based on your location. Hide your IP address with a VPN!
Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


Channel Description:

הודעות אחרונות בפורומים

older | 1 | (Page 2) | 3 | newer

  0 0

  להודעה זו יש תגובה אחת

  מאת: אורחים בפורום
  זה כל כך מתסכל אותי. אין לי אפילו כיוון. אני רק זוכרת חלומות וזהו,לא מתקדם מפה. לא היה לי חלום צלול אחד וזה ממש ממש מתסכל אותי כי יש משהו שאני רוצה לעשות בחלום צלול. אני עכשיו מנסה לעשות את שיטת הMILD. אחרי שאני מתעוררת ונשארת ערה למשך זמן מסוים ואני חוזרת לישון מה לעשות? אני מדמיינת את המקום שלי ואת מדריך החלומות (לא כלכך הבנתי מה זה מדריך החלומות אני פשוט דמיינתי אותו, לא בחלום או משהו אלא בדימיון מודרך) ואז באמצע שאני מדברת איתו אני פשוט נרדמת ומתעוררת בבוקר מתוסכלת. מה לעשות? 


  0 0

  להודעה זו יש תגובה אחת

  מאת: alice1803
  היי
  חלומות צלולים, זה משהו שקורה לי באופן טיבעי, מגיל 15 בערך, ועדיין קורה לי כל כמה חודשים, כשאני בנאדם מבוגר כבר, בל שולטת בזה לחלוטין, אז כך שזה לא מהווה בעיה עבורי.
  האמת שאני כבר לא ממש סופרת כמה פעמים זה קרה לי, כי זה קורה בהפתעה, ומגיע באופן טיבעי אצלי, כי אני חולמת המון.

  אבל בגלל שלמדתי בעצמי, ובדרך הקשה איך להיות מודעת לזה, אז כשאני מרגישה שזה בא, הניתוק הזה מעצמי, אני תופסת את זה בזמן, ופשוט מצליחה לחזור לישון, ממש באותו הרגע כשה קורה, ומתעוררת כביכול בתוך החלום עצמו, וממש כמו בסרט, שפותחים פתאום את העיניים, במקום ריק לגמרי, כמו במדבר, ויש הרגשה שהכל אמיתי לגמרי, גם מזג האוויר באותו הרגע, ואפילו מרגישה את הרוח על הפנים, ואני הולכת בתוך החלום, ויוצרת את המציאות שאני רוצה לראות, וזה נורא פשוט לי בחלום, וזה כולל ריחות ואנשים שאני רוצה לפגוש, ואולי לשאול אותם כמה שאלות, אני אפילו תוך כדי חיפושים בחלום, אני מרגישה צורך לעשן סיגריה, ואני מדליקה סיגריה, ונהנית ממנה, ומנסה למצוא פתרונות לכל מיני מצבים.

  וגם אם מישהו חלילה יתקוף אותי בחלום, אז אני חייבת להתעורר בזמן, לפני שזה קורה, כי אני חוששת מהכאב שארגיש, או עוצמת הבהלה והסכנה המיידית, אז אני מיד מתעוררת, אבל מסתכנת בהתקף חרדה קל, כי הנשימה כאילו נעתקת לי, והלב דופק מהר, אם אני מתעוררת בצורה לא מסודרת.
  אף פעם לא ניסיתי להבין איך מגיעים לזה דרך מדיטציה, אבל יכולה להבין איך זה קורה, וגם כשניסיתי מדיטציות פה ושם, תמיד פחדתי ללכת רחוק מידי, שלא אעוף לכל הרוחות.
  כי אני גם ככה נעלמת מהעולם הזה פה ושם, אז למה לתת לזה עוד דחיפה, הבנתם ממני משהו?


  0 0

  להודעה זו יש 2 תגובות

  מאת: אורחים בפורום
  שלום לכולם!
   
  לא מזמן קראתי על מכשיר בשם iband+
  לפי מה שהוא אומר, הוא יכול לעזור ביצירת חלומות צלולים ובכלל בשינה
  זה האתר:
   
  עכשיו הוא עולה עם משלוח כ780 שקל.
  אז נראה לכם שווה לקנות אותו?
   


  0 0
 • 03/05/18--04:24: מחשבה שעלתה לי
 • להודעה זו יש תגובה אחת

  מאת: bargr
  היי! רציתי לשתף אתכם בנוגע לשיטה שחשבתי עליה, שיש מצב שכבר שמעתי עליה במקום אחר אבל אני לא זוכר... 
  בכל מקרה: נכון שגירויים מבחוץ נכנסים לפעמים לחלומות, כמו צילצול של שעון מעורר או רעש אחר שנכנס לנו לתוך החלום? חשבתי שאולי אפשר לנצל את זה לטובתנו. לדוגמה לכוון שעון מעורר שיעשה קולות של גשם בערך בזמן שאני אמור לחלום, לא מספיק חזק כדי שיעיר אותי אבל מספיק חזק כדי שיכנס לחלום, ואז בזמן שאני ער לתרגל עם עצמי לעשות בדיקות מציאות כשאני רואה גשם או נמצא בסיטואציה גשומה. 
  מה אתם חושבים? זה יכול לעבוד? 
  אני בכל מקרה הולך לנסות את זה והחיסרון היחיד שאני רואה זה שכל החלומות הצלולים שלי יהיה במזג אוויר גשום ;) 
  אני אשמח לשמוע מה אתם חושבים! 


  0 0

  להודעה זו אין תגובות

  מאת: אורחים בפורום
  התחלתי את תהליך ההגעה לחלום צלול רק לפני כמה ימים, כך שאני זוכרת את החלום שהיה לי אך בצורה מעורפלת, כללית ולא מאוד ברורה ומפורטת.
   
  זה הלך בערך כך: (איני זוכרת את תחילת החלום או את סופו)
  עשיתי בדיקת מציאות - הסתכלתי על כף ידי (לספירת 5 אצבעות) ופרשתי אותה לפניי. אצבע אחת נשארה מקופלת כך שהבנתי שמשהו לא בסדר ומיד קלטתי שאני חולמת. התרגשתי והרגשתי שהחלום שלי עומד להתפרק ולהישבר אז שפשפתי את הידיים זו בזו ועשיתי עוד כמה פעולות לייצב אותו. זה הצליח. ניסיתי לעוף (הדבר הבלתי אפשרי הראשון שעלה לי בראש) ולא הצלחתי (אבל זה היה בסדר מבחינתי, כי קראתי שלפעמים בפעמים הראשונות יש רק ידיעה, ללא שליטה) ואז מצאתי את עצמי במיטה. הייתי בטוחה שהחלום התפרק אבל עשיתי בדיקת מציאות וגיליתי שזה היה חלק מהחלום ושאני עדיין בתוכו. 
  כאן הזיכרון שלי מסתיים, כנראה שעברתי לחלום חדש.
   
  החלום הזה מאוד מוזר לי. מצד אחד, עשיתי בו בדיקת מציאות (מתוך הרגל כנראה, או חווית יום שתת המודע הביא לחווית הלילה-לחלום) וידעתי שזה חלום. מצד שני, ההתרשמות שלי (אבל אני לא יכולה להיות בטוחה בה ב-100%) היא שזו הייתה רק תוכנית מקורית של החלום, ולא היה בה משהו 'חיצוני' שאני הבאתי איתי. אני מתרשמת שבדיקת המציאות הזו, והידיעה שאני בחלום, הייתה תוכנית  של תת המודע עוד מההתחלה. ידעתי שאני בחלום, ידעתי מה קורה וידעתי מה לעשות, אבל ההבנה הזו לא הביאה את המודע אל החלום אלא הכל נשאר בתור חלום ובתור תת מודע.
   
  התיאוריה שלי הגיונית? זה אפשרי בכלל? (זה אף פעם לא קרה לי קודם, ומעולם לא עלתה בי המחשבה שאני בחלום - בחלום)
  מה זה אומר? איך מתייחסים לחלום כזה? איפה זה ממוקם בתהליך? 


  0 0

  להודעה זו אין תגובות

  מאת: אורחים בפורום
  קודם כל, פעם ראשונה שלי בפורום הזה
  שנית כל, אני בת 16, חלומות צלולים הפכו לפני בערך כשנה או אפילו שנתיים או שלוש לחלק ממש לא רצוי בחיים שלי כי כל פעם שאני חולמת אותם זה כל כך סיוט! בניגוד לחברות שלי שיודעות לשלוט על החלומות האלה, אני אף פעם לא שולטת בהם. לא יודעת איך. פעם חשבתי בחלום על זה שחברות שלי אמרו לי שאני יכולה לשלוט בחלומות כאלה ולא ממש עשיתי עם זה כלום. בנוסף, איכשהו חלומות כאלה תמיד לא נעימים לי וגורמים לי לרצות להתעורר כבר. (בדרך כלל זה כולל גם התעוררות כוזבת שאני תמיד חושבת שאני ערה).
  אני היחידה ששונאת את החלומות האלה ולא יודעת לשלוט בהם? וגם, מה זה מסמל בעצם? אמא שלי אמרה לי משהו על אי ויסות במוח


  0 0
 • 03/16/18--16:49: וולפהרט
 • להודעה זו אין תגובות

  מאת: אורחים בפורום
  הי רציתי לדעת איך מחצללים


  0 0
 • 03/16/18--16:53: זאת אני
 • להודעה זו אין תגובות

  מאת: אורחים בפורום
  אני טלי111119 פשוט בלי כוונה שכחתי את הספרה 9


  0 0

  להודעה זו יש תגובה אחת

  מאת: ירדנה422
  היי, קוראים לי ירדנה ואני בת 12 מאז שאני בת 7 התעניינתי בחלומות צלולים אבל לא ידעתי שככה קוראים על זה ולא ידעת שאני לא היחידה שיש לה את זה (כי... ילדה בת 7 בסך הכל חשבתי שכל העולם סובב סביביXD) היו לי חלומות צלולים ממש בקלות והצלחתי לשלוט בהם בקלות ולשנות את הסיטואציה אם החלום לא נוח לי לא יודעת למה בסביבות גיל 8 זה נפסק ושכחתי מזה לגמריי ואפילו מאז לא זכרתי את החלומות הרגילים שלי לפניי חודש נזכרתי בזה והחלטתי לחפש על זה יותר וכל העינין קסם לי החלטתי להתחיל בקטנה כי אני חייבת לפחות לזכור את החלומות הרגילים שלי לפניי שאני בכלל חושבת על לשלוט בהם והתחלתי לנהל יומן חלומות כעת אני צורכת בערך 4 חלומות בשבוע, אתמול חשבתי על חלום שאני ממש רוצה שיקרה חשבתי על זה שאני רוצה שיהיה מרחב ענקי ופתוח של דשא ירוק ובהיר רק דשא ושהשמים יהו תכולים בלי טיפת עננים או שמש ושיהיה עץ גבוהה מאוד כל כך גבוהה שלא יוכלו לראות את הסוף שלו ושאני אתפס עליו היה לי חשק עז לחלום הזה ואמרת לעצמי אם אי פעם אגיע לרמה שאוכל שוב לשלוט בחלומות של זה מה שאני אעשה... היום בלילה... חלמתי בדיוק את אותו חלום שדמיינתי דשא פתוח ורחב שמים תכולים עץ גבוהה שתיפסתי עליו עד הצמרת הכל היה מושלם, רק שלא ידעתי שזה חלום חשבתי שזה המציאות בדיוק כמו בחלום רגיל, זה קצת מוזר לי ואני לא בטוחה אם יש לזה הגדרה, האם זה נחשב כחלום צלול?


  0 0

  להודעה זו אין תגובות

  מאת: אורחים בפורום
  באיזו תדירות אתם עורכים את בדיקות המציאות? (וכמה פעמים ביום זה יוצא?) מה הן כוללות? 
  +כמה עוגנים יש לכם?
   
  אתם יכולים לענות גם רק על חלק מהשאלות (אבל כמובן שיותר יועיל לי את תענו על כולן...)
  זה ממש יעזור לי, תודה מראש!


  0 0

  להודעה זו יש 3 תגובות

  מאת: roza witch
  היי! לפני חצי שנה בערך זו היתה הפעם הראשונה שנתקלתי במושג הזה חלום צלול (אני בת 24). קראתי קצת על הנושא וניסיתי להבין מה ההבדל בין חלום רגיל לחלום צלול והבנתי שכניראה מעולם לא היה לי חלום רגיל - חשבתי שכל האנשים יודעים כשהם בתוך חלום, הייתי דיי בהלם כשגיליתי שלא. אז אני מנסה להבין איך זה ולמה זה. 
  אין לי שינה ללא חלומות, אני זוכרת את רוב החלומות שלי גם אחרי שנים (כמו שזוכרים סיטואציות מהילדות), ואני תמיד יודעת שאני בתוך חלום. וכן אני אומנם לא בוחרת את החלומות שלי אבל אני תמיד יכולה לשנות אותם ולשלוט בהם.
  בנוסף זה בכלל נדיר שאני חולמת על עצמי, או על אנשים שאני מכירה, או על סיטואציות מציעותיות לצורך העיניין.
  תהיתי אם יש עוד אנשים כמוני או איפה אני יכולה לברר על זה?


  0 0

  להודעה זו יש תגובה אחת

  מאת: אורחים בפורום
  כמה זמן אמור להמשך חלום צלול?
  האם אני יכול לעצור אותו מתי שאני רוצה?
   


  0 0

  להודעה זו אין תגובות

  מאת: אורחים בפורום
  שלום לכל החולמים הצלולים,
  הנה זה קורה שוב, שנה רביעית ברציפות! 
  המומחה העולמי רוברט וואגונר מגיע להעשיר אותנו מניסיונו הרב בחלימה צלולה.
   

  מתגובות משתתפי העבר:
   
  "למדתי שאפשר לעשות אפילו יותר ממה שחשבתי שאפשר, בתוך החלום"
  "רוברט מרצה ברור נגיש ונהדר, ובעל הרבה מאוד ידע"
  "הסדנה החזירה את העיסוק בחלימה צלולה לסדר היום שלי וחיזקה את המוטיבציה לתרגל ולהגביר מודעות לחלימה ביומיום"
  "השראה רבה לחלומות שלי. תודה!"
  "הסדנא הייתה מקסימה, רוברט הוא מורה בחסד"
   
  כל הפרטים בלינק הזה:
   
  http://nblanding.activetrail.biz/robertnili2018
   


  0 0

  להודעה זו אין תגובות

  מאת: DOCTOR W H O
  למי שזוכר, אני חולמת חלומות צלולים ונבואיים מגיל צעיר.
  החלום הצלול הראשון היה ממש בגיל 6.
  עברה תקופה ועכשיו בשנה שנתיים האחרונות אני ובמיוחד בחודשים האחרונים, אני חולמת המון אבל ממש המון חלומות צלולים, לפעמים ממש ארוכים.
  העיניין שזה גם מתחלק לו.
  יש חלומות שאני יודעת שהם חלומות צלולים ושולטת בהם, ויש כאלו שהם כמו חצי צלולים, שיש השארה שזה חלום או מציאות אבל בכל זאת מנטוות לאיפה שאני רוצה.
   
  מה שמטריד אותי, שהתחלתי לחלום כבר הרבה זמן חלומות שהם כאילו מציאות ואני מחפשת בחלום אמצעים לברר שזה חלום, אבל מה שיותר מפחיד הוא שאני לא מתעוררת!
   
  אני יודעת שאני בחלום ומנסה לקרוא לאחי (בדרך כלל שיש לי סיוט אני יודעת שאם אני קוראת לאחי בחלום, אז במציאות יוצא לי כמו צעקות ואז במציאות הוא באמת מתעורר ומעיר אותי מהחלום-ישנים באותו חדר).
  אבל יש חלומות שלא משנה כמה אני צועקת או מבקשת ומנסה לעשות תרגילים לצאת, אני לא יוצאת רק עד כמה דקות/שניות אחרי זה.
  ומה שמדאיג הוא הבילבול בין האם זה חלום או מציאות? על דברים שממש אני אמורה לדעת שהם חלק מחלום (אבי שמת חי בחלום, אני גרה בבית שכבר עזבתי וכדומה).
  זה מציק, וממש גורם לי רצון לא לישון בכלל.
  יש לכם עצות?


  0 0

  להודעה זו יש תגובה אחת

  מאת: אורחים בפורום
  אני נכנסתי לאחרונה לכל העניין של חלומות צלולים וניהלתי יומן חלומות כמה חודשים, והצלחתי לחלום 3 חלומות צלולים, הראשון מביניהם באמצעות שיטת WBTB. אבל כבר הרבה מאוד זמן כל פעם שאני מנסה להיכנס לחלום צלול דרך שיטות שכוללות הירדמות ממצב ערות (כגון WILD ו-WBTB) אני מוצא את עצמי פשוט נרדם ומתעורר מתוסכל בבוקר שאחרי זה.
  האם אני עושה משהו לא נכון? האם כדאי לי לנסות משהו אחר? אני ממש לא יודע כבר מה לעשות ואני חווה כבר כמה זמן "תקופה יבשה" של חלומות.
  אשמח לעזרה


  0 0
 • 12/09/17--06:54: חלום מפחיד
 • להודעה זו יש 2 תגובות

  מאת: liron50
  אני רואה שאין פה הרבה הודעות, ויכול להיות שאני כותב רק לעצמי... אבל בכל זאת היה לי חלום מוזר ומעניין אז אני אשתף


  חלמתי שאני עומד להיכנס לכלא. לא ברור מה עשיתי אבל נראה שזה בעקבות כתבה שהיתה ביומן (לא חלק מהחלום) על ישראלי בתאילנד שרצח ישראלי אחר ונגזר עליו עונש מוות. סיפרו בכתבה שבזמן ההמתנה לגזר הדין הוא הולך לאיזה בית כלא מזעזע שהתנאים שם לא אנושיים...
  <רק לציין שאני לא עבריין ומעולם לא הייתי מעורב בפלילים. טוב אולי בחלום כן>


  בכל אופן, בחזרה לחלום, בהתחלה  היו לי תוכניות להימלט כדי לא להגיע לכלא. אני מסתכל על שוטר ששומר בכניסה לבניין ביתי, ואני
  מתכנן לקפוץ לו על הראש או להשתמש בחבלים כדי לעבור בין הבניינים,  אלא שבהמשך כנראה אני מתייאש. ומתוך ייאוש אני מכין מזוודה בצורה מאד חפיפה- שם זוג מכנסיים, חולצה תחתונים וזהו. אמא שלי אומרת משהו ביקורתי על כך שזה לא רציני ואני צריך לקחת יותר דברים.
  בהמשך אני מחפש סרטים באיזה אתר,  ורואה preview שלהם. וכמעט כל הסרטים שם זה סרטי המשך של סיוט ברחוב אלם.
  אני רואה חלק מהתקדימים והם מאד מפחידים, כי פרדי נראה שם
  אם מאין קרס ביד במקום סכינים.
  כל הסצינות מאד מבאסות אותי, ואמא שלי מוסיפה אמירה צינית וצוחקת. משהו כמו "זה בטח יעזור לך בכלא".

  ואז על אחד מהסרטים היא לוחצת כדי לראות preview והיא נתקפת בפאניקה. כי בסרטון רואים אותנו יושבים בחדר צופים במחשב ומאחורינו מגיע פרדי קרוגר. שנינו קופצים בבהלה, מסתובבים ולפחות כרגע לא רואים כלום, חושבים איפה להתחבא, רצים לחדר
  השני, סוגרים את הדלת.

  אחרי כמה רגעים, אני מתאשת, מגיע להבנה שזה לא אמיתי, בועט בדלת וצועק משהו כמו "אני כבר לא מפחד". ואיכשהו התחושות מתחלפות מספר פעמים.
  רגע אחד יש תחושה חרדה ופחד, ורגע שני הבנה שזה חלום שלי ואני יעשה בו מה שאני רוצה. זה המשיך מספר פעמים עד שהתעוררתי.


  0 0

  להודעה זו אין תגובות

  מאת: אורחים בפורום
  היי, הייתה לי תקופה שהצלחתי להגיע לחלומות צלולים ובזמן האחרון כבר כמה פעמים שבדיקות מציאות שאני עושה נכשלות- כבר כמה פעמים שאני סופרת אצבעות בחלום ויש לי 5. בנוסף, כשאני בחלום תמיד קשה לי לרוץ ולא מזמן היה לי חלום שהתחלתי לרוץ בו והרגשתי שקשה לי אז אמרתי לעצמי שאני בחלום ואז פתאום, לא יודעת למה, התחלתי לשכנע את עצמי שזה בסדר, שבחלום זה הרבה יותר קשה מעכשיו ושמה שאני מרגישה עכשיו זאת מציאות וזה בסדר


  0 0

  להודעה זו אין תגובות

  מאת: romsade89
  היי חברים,
  לפני כמה שנים עברתי כמה שיתוקי שינה מאוד מלחיצים וכדרך התמודדות החלטתי לעשות על זה סרט קצר. הוא הוקרן בלוס אנג'לס, וינה, כמה סינמטקים ברחבי הארץ וגם בפסטיבל קולנוע גאה של שנה שעברה, אז אם יוצא לכם ללכת אולי ראיתם אותו כבר. אני ממש ממש אשמח לשמוע מה דעתכם על הסרט!! 
   
  3>


  0 0

  להודעה זו אין תגובות

  מאת: אורחים בפורום
  פתחתי קבוצת טלגרם חדשה
  קישור
  @lucid_dreams_science_mind_spirit
  דנה בחלימה צלולה - היבטים מדעיים ורוחניים


  0 0
 • 08/23/18--08:20: חלום צלול
 • להודעה זו יש תגובה אחת

  מאת: אורחים בפורום
  אני מנסה כבר חודש להגיע חלום צלול. התחלתי עם רישום חלומות אבל אני לא ממש מצליח לזכור את החלומות שלי בחודש שלם הצלחתי לזכור אולי שתי חלומות.
  בנוסף אני גם עושה כל יום בדיקות מציאות אבל לא הצלחתי להגיע לחלום צלול מישהו יכול לעזור לי אולי אני עושה משהו לא נכון
   
   


older | 1 | (Page 2) | 3 | newer